Тиждень безпеки дитини

02.Чер.2021
Тиждень безпеки дитини

     У дошкільному навчальному закладі № 30 з 17 травня по 21 травня 2021 року проводився Тиждень  безпеки  дитини.

    Урочисте відкриття Тижня безпеки дитини в ігровій формі з дошкільниками  розпочали  вихователь-методист  Дубік Н.В., соціальний педагог Шпичак С.С., музичний керівник Зосім Н.В., інструктори з фізкультури  Фабріка О.Г., Маковська О.В. та вихователь Сташенко О.О. у ролі Карлсона. Ведучі та Карлсон сприяли зацікавленості дітей до повторення правил безпечної поведінки у різних місцях.

    У роботі з дітьми педагоги використовували різноманітні види діяльності і форми організації освітньо-виховного процесу: заняття, квести, розваги, ігри-тренінги, ігрову, піші переходи, прогулянки до річки, парку, городніх ділянок, різні види діяльності, конкурси, бесіди, читання художньої літератури,  моделювання та розв’язання проблемних ситуацій.

    В рамках проведення Тижня безпеки дитини, в закладі були присутні екіпажі патрульної поліції та пожежно-рятувальної служби. Працівники поліції провели з дітьми бесіду про важливість дотримання правил дорожнього руху, про безпеку вдома та дізнались про завдання патрульної поліції.

    У ході спілкування з вихованцями, пожежні розповіли про правила поводження вдома з побутовою технікою, наголосили про дотримання безпеки з вогнем, нагадали дітям як правильно викликати за телефоном пожежно-рятувальну службу, ознайомили з обладнанням пожежних: пожежний ствол, рукав, дихальний апарат, саморятівник, захисний костюм, каска та роздали дітям книжечки «Не буває диму без вогню».

    Дуже сподобалось дітям побувати у салоні поліцейської машини, почути сирену і сигнальні  маячки та побачити як пожежні працюють злагоджено у команді щоб загасити вогнище.  

    У ході проведення комплексного об’єктового тренування працівники відпрацьовували евакуацію дітей із закладу у разі виникнення можливої  пожежі.

    Усі проведені заходи  сприяли піднесенню значення безпеки життєдіяльності дітей; допомогли вихованцям, їх батькам, співробітникам ДНЗ поглибити свої знання про основні засоби захисту від надзвичайних ситуацій, про регулювання власної поведінки у довкіллі, про неоціненне значення здоров’я і  безпеки в житті  людини.