Новини

13.Лип.2022

Дотримуємось правил поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів дошкільної освіти є забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, які на сьогодні страждають від російської воєнної агресії. А життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність людства. Володіти необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності, є важливим завданням для кожного з … Продовжити читання “Правила поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами”

Детальніше
17.Гру.2021

Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка».  Для чого започаткована програма? Президентом України ініційовано програму підтримки бізнесу, який зазнав втрат під час карантину. Держава вдячна тим людям, які вакцинувались, і пропонує за рахунок коштів, наданих за участь в кампанії вакцинації, підтримати підприємства зі сфери культури, спорту, перевезень. Бізнес не тільки бачитиме увагу … Продовжити читання “Програма цільового фінансування «єПідтримка».”

Детальніше
02.Чер.2021

    Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року.     Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликали усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, … Продовжити читання “1 червня – Міжнародний день захисту дітей”

Детальніше
02.Чер.2021

     У дошкільному навчальному закладі № 30 з 17 травня по 21 травня 2021 року проводився Тиждень  безпеки  дитини.     Урочисте відкриття Тижня безпеки дитини в ігровій формі з дошкільниками  розпочали  вихователь-методист  Дубік Н.В., соціальний педагог Шпичак С.С., музичний керівник Зосім Н.В., інструктори з фізкультури  Фабріка О.Г., Маковська О.В. та вихователь Сташенко О.О. … Продовжити читання “Тиждень безпеки дитини”

Детальніше
28.Кві.2021

      З метою забезпечення належного відзначення в Україні Дня охорони праці, що відзначається щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006, відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 06.04.2021 № 1/9-184 та наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 26.04.2021 … Продовжити читання “Інформація про відзначення Дня охорони праці в ЖДНЗ № 30”

Детальніше