Новини

26.Лис.2020

      Щорічно, восени, у нашому дошкільному  закладі № 30, проводиться виставка спільних робіт дітей та батьків з природного матеріалу на тему «Барвиста осінь».  Щороку вражає майстерність батьків,  фантазії, талант у виготовленні чудових робіт. Хоча, в цьому році карантин по COVID-19 вніс свої корективи, але батьки взяли активну участь у спільній діяльності зі своїми … Продовжити читання “«Барвиста осінь»”

Детальніше
04.Чер.2020

    Сьогодні вихованці старшого дошкільного віку долучились до перегляду інтерактивного онлайн заняття «Пригоди Мурзика», який запропонував нашим вихованцям Благодійний фонд «Щаслива лапа». А вихованці середнього віку переглянули це заняття у записі, так як умови не дозволяють разом перебувати великій кількості дітей.     Діти відповідали на питання, які ставили їм, дізналися про те, що … Продовжити читання “Пригоди Мурзика”

Детальніше
03.Чер.2020

Всім дітям на землі – салют! Нехай же буде мир у світі! Нехай щасливими ростуть! Здоровими – всі діти на планеті! В цей літній день по всій землі День захисту святкують люди. Це борються за мир наші батьки Щоб нам під чистим небом жити Щоб не було війни! І в цілім світі Зростали діти сонечком … Продовжити читання “1 червня – Міжнародний день захисту дітей”

Детальніше
01.Чер.2020

     1 червня Міжнародний день захисту дітей-прекрасне свято радості та надії. Це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, прагнути, щоб усі діти росли щасливими. У ЖДНЗ № 30 з нагоди свята був створений святковий настрій, вихованцям дарували вітрячки, лунала весела музика, вихователі з посмішками зустрічали своїх вихованців та проводили рухливі ігри.

Детальніше
22.Тра.2020

    У зв’язку з тим, що дошкільні заклади були переведені на дистанційне навчання, педагоги мають більше часу приділити професійному розвитку та самоосвіті.     Для успішного електронного навчання вони отримують знання всіх сучасних інструментів, що стосується впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у процес навчання.     Однією з форм підвищення професійного рівня є інформаційно-комунікаційна технологія – … Продовжити читання “Навчаємось на карантині”

Детальніше