Новини

25.Лис.2019

    Щорічно у нашому дошкільному  закладі № 30 проводиться виставка спільних робіт з батьками з природного матеріалу на тему «Осінні барви».      Кожного року вражають фантазія, талант та майстерність батьків у виконанні робіт. Всі роботи, котрі були на виставці, заслуговують похвали. Тому вкотре, дякуємо всім вихованцям та їхнім батьками за участь у виставці!  … Продовжити читання “«Осінні барви»”

Детальніше
19.Чер.2019

     От і промайнув час, коли вихованці колишньої ясельної групи № 1 та № 2 випускаються із стін садочка. Сьогодні вони справжні випускники старших груп № 1, № 2 та логопедичних № 1 та № 2.     Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, адміністрації та … Продовжити читання “До побачення, любий дитсадок!”

Детальніше
15.Тра.2019

         Щороку навесні заклади дошкільної освіти міста беруть участь у міському конкурсі «Мати. Родина. Україна». У ході проведення конкурсу журі визначають найкращі музично-хореографічні композиції на дану тему. 13 травня 2019 року відбувся перегляд музично-хореографічної композиції у нашому садочку. Вихованці старших та середніх груп разом з педагогами закладу презентували свою майстерність у хореографії на чолі з … Продовжити читання “Конкурс “Мати. Родина. Україна””

Детальніше
10.Кві.2019

Особливої актуальності в даний час набула  проблема наступності між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою. Під наступністю розуміється послідовний перехід від однієї ланки освіти до іншої, що виражається у збереженні та поступовій зміні змісту, форм, методів, технологій навчання і виховання. Наступність між дошкільними і шкільними ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка … Продовжити читання “Готуємось до школи”

Детальніше
14.Бер.2019

Сьогодні  в нашому садочку пройшов день під гаслом «Тварини – наші друзі». Педагоги середніх та старших груп провели з дітьми заняття доброти про гуманне ставлення до тварин. Вихованці  середніх груп № 2 та № 3 з великим задоволенням ділилися досвідом догляду за власними тваринами, розповідали цікаві історії про своїх улюбленців – котиків та собачок. Вихователі … Продовжити читання “Тварини – наші друзі”

Детальніше