Інформація

13.Бер.2021
Детальніше
22.Січ.2021

Шановні батьки!                          Завдяки спільній роботі з ЮНІСЕФ Україна створено освітню платформу НУМО для розвитку дошкільнят, якою можуть скористатись батьки з усієї країни. НУМО пропонує батькам і вихователям доступні інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят, підготувати їх до школи та зробити їх щасливими”, – зазначила під час онлайн-презентації заступниця Міністра освіти і науки … Продовжити читання “Освітня платформа НУМО”

Детальніше
27.Лис.2020

8 порад, як заспокоїти і захистити дітей  Нині, коли ви так багато чуєте про коронавірус, легко відчути інформаційне перенасичення. Якщо ваші діти відчувають тривогу, це також зрозуміло. Дітям може бути важко зрозуміти те, що вони бачать в інтернеті чи по телевізору (або чують від інших людей), тому вони можуть бути дуже вразливими до тривоги, стресу … Продовжити читання “Як говорити зі своїми дітьми про коронавірусне захворювання (COVID-19)?”

Детальніше
27.Лис.2020

Усе, що вам потрібно знати про миття рук для захисту від коронавірусу (COVID-19)  Миття рук може захистити вас і тих, кого ви любите Респіраторні вірусні інфекції, такі як коронавірусне захворювання (COVID-19), поширюються, коли слиз або краплі, що містять вірус, потрапляють у ваш організм через очі, ніс чи горло. Найчастіше це відбувається через ваші руки. Руки – … Продовжити читання “Про миття рук”

Детальніше
27.Лис.2020
Детальніше