Інформація

13.Лип.2022

Дотримуємось правил поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів дошкільної освіти є забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, які на сьогодні страждають від російської воєнної агресії. А життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність людства. Володіти необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності, є важливим завданням для кожного з … Продовжити читання “Правила поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами”

Детальніше
28.Жов.2021

    Ротавірусна інфекція у дітей – Гостре інфекційне захворювання, що викликається патогенними ротавирусами і протікає з переважним ураженням шлунково-кишкового тракту. При ротавірусної інфекції у дітей розвивається гострий гастроентерит з лихоманкою, нудотою, блювотою, діареєю і абдомінальними болями, що супроводжується інтоксикацією і респіраторним синдромом. Діагноз ротавірусної інфекції у дітей ставиться на підставі комплексу клінічних і епідеміологічних … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція”

Детальніше
28.Жов.2021
Детальніше
28.Жов.2021

    Нові норми й порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку уряд затвердив постановою від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (далі — Норми, Порядок).      Норми й Порядок набирають чинності з 1 вересня 2021 року, … Продовжити читання “Що змінили в нормах та порядку харчування дошкільників”

Детальніше
13.Бер.2021
Детальніше