Готуємось до школи

10.Кві.2019
Готуємось до школи

Особливої актуальності в даний час набула  проблема наступності між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою. Під наступністю розуміється послідовний перехід від однієї ланки освіти до іншої, що виражається у збереженні та поступовій зміні змісту, форм, методів, технологій навчання і виховання. Наступність між дошкільними і шкільними ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання. Ми прагнемо до організації єдиного розвиваючого світу – дошкільної та початкової освіти.

     З метою підвищення рівня мотиваційної готовності старших дошкільників до навчання в школі, ми впродовж року є постійними гостями  ліцею № 25, з яким  активно співпрацюємо багато років.   У квітні цього року вихователь Бєляк Р.А. з вихованцями старшої групи № 1 та вихователь Іщенко О.В. з дітьми старшої групи № 2 знову відвідали ліцей. Вчителі початкової школи  ознайомили дітей з  приміщенням класу та розповіли як першокласникам приємно та цікаво вчитися у Новій українській школі. Також діти побачили велику їдальню, бібліотеку, спортивний  зал. Особливо зацікавив дітей кабінет інформатики, який наповнений засобами для навчання комп’ютерної грамотності.

       Об’єднані зусилля педагогічного колективу нашого дошкільного навчального закладу і  ліцею № 25 сприяють психологічно виваженому та успішному для дитини переходу від дошкільної до початкової освіти.

Галерея зображень