До побачення, любий дитсадок!

19.Чер.2019
До побачення, любий дитсадок!

     От і промайнув час, коли вихованці колишньої ясельної групи № 1 та № 2 випускаються із стін садочка. Сьогодні вони справжні випускники старших груп № 1, № 2 та логопедичних № 1 та № 2.
    Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, адміністрації та усім працівникам закладу, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо щирих, розумних, а найголовніше – здорових дітей зі своїми мріями й уподобаннями. Усі присутні на святі бажали діткам щасливої дороги в доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в Новій українській школі. А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.
    Випускники старшої групи № 2 та логопедичної № 1 підтримали екологічний флешмоб вінницьких школярів та посадили з батьками і вихователями два дерева на території садка.
    Швидко й непомітно минають свята, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам – терпіння й мудрості!

Галерея зображень