Соціальний педагог

04.Чер.2021

Не ставтеся до дитини як до маленької. Давайте їй посильну роботу вдома, ви­значте коло її обов’язків. Робіть це м’яко: «Ти в нас уже дорослий, ми можемо тобі довірити помити посуд». Визначте загальні інтереси вашої сім’ї. Це може бути як спільний перегляд мультфільмів, так ї розв’язання життєвих ситуацій, обговорення сімейних проблем. Залучайте дитину до економічних справ … Продовжити читання “”

Детальніше
01.Чер.2021
Детальніше
06.Тра.2021

    Чи має право вихователь відпустити дитину зі старшим братом чи сестрою? Хто має право забирати дитину з садка? Чи можуть батьки доручити це старшим дітям, і як у цьому випадку повинен діяти вихователь? Відповіді на ці питання у нашій статті. ХТО НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДИТИНУ? У Законі України «Про дошкільну освіту» вказано, що батьки … Продовжити читання “Хто має право забирати дитину з садка”

Детальніше
06.Тра.2021

     На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управлiння освiти i науки Житомирської облдержадмiнiстрацiї вiд 14.04.2021р. та з метою якiсного реагування на порушення прав та свобод дитини,  поширюємо для ознайомлення iнформацiю з контактами уповноважених органiв.   

Детальніше
23.Лют.2021

Поради батькам: 1.Будьте другом своїй дитині. Проявляйте зацікавленість її захопленнями і обговорюйте проблеми, що виникають. Якщо Ви зможете стати тією людиною, якій Ваша дитина довіряє, їй не доведеться шукати підтримки у віртуальних друзів. 2.Установіть комп’ютер в місці, доступному всім членам родини. Це значно полегшить контроль за його використанням. Від 2 до 4 років: Початок На … Продовжити читання “Безпека дітей в Інтернеті”

Детальніше