Соціальний педагог

23.Вер.2020

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах ДНЗ     Беззаперечно, що кожна дитина – особлива. Але все ж є діти, про яких говорять «особливі» не для того, щоб підкреслити унікальність здібностей, а задля того, щоб відмітити ті особливі потреби, які відрізняють їх від інших дітей. Незалежно від стану здоров’я, наявності фізичного чи … Продовжити читання “Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами”

Детальніше
30.Чер.2020

ПОРАДИ БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ       1. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прорахунки, особливо мізерні, не вживайте образливих слів.      2. Не підганяйте дитину, бо розрахувати час – це ваш обов’язок.      3. Не відправляйте дитину до школи без сніданку: у школі вона багато   працює та витрачає … Продовжити читання “Поради батькам майбутніх першокласників”

Детальніше
05.Чер.2020

    Завдячуючи підтримці Міністерства освіти і науки України (лист від 22.04.2020р. № 1/11-2912), Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надало допомогу щодо збільшення робочого часу  Національної дитячої гарячої лінії, діяльність якої забезпечує Громадська організація «Ла Страда-Україна».    Наразі Національна дитяча гаряча лінія надає консультації в телефонному  та онлайн-режимах в будні дні з 12.00 … Продовжити читання “Щодо діяльності Національної дитячої гарячої лінії.”

Детальніше
01.Чер.2020

    Нові обмеження, що почали діяти у дитячих садочках,  можуть виявитися стресовими для дітей та викликати негативні емоції, бо їм важко буде дотримуватися великої кількості правил.       Тому слід підготуватися до повернення дітей у колектив ровесників. Відновіть звичайний режим дня Режим дня  – корисний не лише для здоров’я дитини, а й для того, … Продовжити читання “Повертаємось до дитячого садка”

Детальніше
24.Кві.2020

Зміни в роботі Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації Звертаємо увагу на зміни в роботі Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.  З 1 квітня 2020 року гаряча лінія прийматиме дзвінки у будні з 10:00 до 18:00. Номери залишаються незмінними: 0 800 500 335 … Продовжити читання “Протидія торгівлі людьми”

Детальніше