Соціальний педагог

25.Лис.2019

    З 11 по 15 листопада 2019 року в ЖДНЗ № 30 проходив  «Тиждень Доброти». Соціальним педагогом Шпичак С. С. з дітьми старшої групи  № 2 було проведено заняття «Від щирого серця даруємо доброту» та створено асоціативний кущик добра. Вихованці молодшої групи № 1, 2  на занятті активно грали в ігри та вправи: «Квітка … Продовжити читання “Від щирого серця даруємо доброту”

Детальніше
16.Тра.2019
Детальніше
28.Лют.2019

   Дошкільне дитинство – короткий, але важливий, унікальний період життя людини. Людство лише поступово прийшло до усвідомлення самоцінності дитинства, як частини людського життя, а не просто її передодня. В ці роки дитина отримує початкові знання про навколишнє життя, у неї починає формуватися певне відношення до людей, до праці, виробляються навички і звички правильної поведінки, складається … Продовжити читання “Гра як засіб соціалізації дошкільника”

Детальніше
13.Гру.2018

     Якщо Ви стали жертвою або свідком насильницьких дій, звертайтесь до організацій, установ та служб підтримки, що вказані в прикріплених нижче фото, де Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу.        Уповноважена особа у ЖДНЗ № 30 з питань реагування на виявлення фактів насильництва – соціальний педагог Шпичак Світлана Сергіївна.   Детальніше за посиланням >>>>>>>> Контакти … Продовжити читання “Увага! Важлива інформація!”

Детальніше