Соціальний педагог

23.Сер.2022

Те, що зараз переживають наші діти, може створити ґрунт для зростання. Природно батькам хочеться закрити, захистити дитину від усього складного та болісного. Та наші дії з найщирішої любові можуть надавати підтримку, але не додавати сил. 💪 А як додати ще й сил? Читайте 10 порад від Світлани Ройз  👉 «Як додати сил дитині у посттравматичному … Продовжити читання “Як додати сил дитині у посттравматичному зростанні”

Детальніше
23.Сер.2022

Так, ми знаємо, як це звучить, якщо враховувати теперішні умови життя більшості українців. Але спробуймо зберігати спокій заради психічного здоров’я, якщо не власного, то принаймні наших дітей: ✅ Продовжуйте оточувати дитину любов’ю і турботою. ✅ Маленькі діти почуваються захищеними та відчувають батьківську любов через тактильний контакт, коли ви лагідно обіймаєте їх, читайте разом, притискаєте до … Продовжити читання “Спокійні батьки – спокійні діти”

Детальніше
23.Сер.2022

Стоп булінг. Порядок реагування на випадки булінгу в ЗДО. Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це  діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно … Продовжити читання “Порядок реагування на випадки булінгу в ЗДО”

Детальніше
23.Сер.2022

Ми запустили мобільний застосунок для розвитку дошкільнят! «НУМО розвивальні ігри» містить ігри, малюнки, завдання та цікаві історії для дітей 3–6 років. 👧👦Із цим застосунком дитина може не лише розважатися, а й розвивати необхідні для її віку навички. Йдеться про знання з мови й математики, логіку, креативність та інші важливі навички. 🌞Застосунок може стати корисним доповненням … Продовжити читання “Мобільний застосунок для розвитку дошкільнят”

Детальніше
08.Лют.2022
Детальніше