Психолог

05.Тра.2021

    Кольори — це невід’ємна частина нашого життя. Колір виявляє вплив на людину, на її підсвідомість, успішність, настрій. За кольоровими перевагами можна визначити темперамент, характер та психоемоційний стан особистості. Оскільки колір підсвідомо впливає на поведінку людей, то постає потреба розібратися, як і чому виникають ті чи інші реакції на колір?  Червоний колір. Символізує життєву … Продовжити читання “Кольоротерапія. Вплив кольору на стан дитини”

Детальніше
05.Тра.2021

  Батьки завжди хочуть для своїх дітей найкраще, але чи завжди так виходить? Розглянемо найбільш поширені помилки, яких допускають батьки у вихованні своїх дітей. 1.Надмірна суворість та вимогливість до дитини. Постановка неповномірних вимог, відсутність свободи, повний контроль за поведінкою дитини і вимога беззаперечного послуху. До чого призводить: замкненість, відсутність ініціативності, занижена самооцінка, зневіра в собі … Продовжити читання “Яких травм завдають дітям помилки батьківського виховання”

Детальніше
20.Січ.2021

    Самооцінка формується з самого раннього дитинства, і залежить першочергово від стилю виховання дитини батьками. В дитинстві від самооцінки дитини залежить рівень успішності в садочку, вміння налагодити нормальні взаємовідносини з однолітками, можливість ставити цілі і успішно досягати їх.      Нормальна самооцінка дитини проявляється у адекватному відношенні до своїх успіхів та невдач. Такі діти … Продовжити читання “Формуємо адекватну самооцінку дошкільника”

Детальніше
20.Січ.2021

Послідовність народження дітей впливає на їх стиль життя та психологічні особливості. Зрозуміло, що уникнути ревнощів  та конфліктів між братами і сестрами є не можливо, але важливо їх враховувати. Перша дитина в родині є її центром, вона насолоджується батьківською увагою та турботою. Але з народженням другої дитина все змінюється і життя дитини стає іншим. Тому старші … Продовжити читання ” Конкуренція дітей в сім’ї”

Детальніше
10.Лип.2020

1.«Про що тобі потрібно пам’ятати?» Приберіть: «Будь обережна». Приклад: «Про що вам потрібно пам’ятати, коли ви граєте в парку?» Пояснення: діти часто ігнорують фрази, які ми повторюємо знову і знову. 2.«Будь ласка, говори спокійно». Приберіть: «Припини кричати!» Або «Будь спокійнішою!» Приклад: «Будь ласка, говоріть тихше або пошепки» (сказати пошепки) Пояснення: деякі діти, природно, кричать голосніше … Продовжити читання “10 Фраз, які допоможуть дитині вас почути”

Детальніше