Психолог

20.Січ.2021

    Самооцінка формується з самого раннього дитинства, і залежить першочергово від стилю виховання дитини батьками. В дитинстві від самооцінки дитини залежить рівень успішності в садочку, вміння налагодити нормальні взаємовідносини з однолітками, можливість ставити цілі і успішно досягати їх.      Нормальна самооцінка дитини проявляється у адекватному відношенні до своїх успіхів та невдач. Такі діти … Продовжити читання “Формуємо адекватну самооцінку дошкільника”

Детальніше
20.Січ.2021

Послідовність народження дітей впливає на їх стиль життя та психологічні особливості. Зрозуміло, що уникнути ревнощів  та конфліктів між братами і сестрами є не можливо, але важливо їх враховувати. Перша дитина в родині є її центром, вона насолоджується батьківською увагою та турботою. Але з народженням другої дитина все змінюється і життя дитини стає іншим. Тому старші … Продовжити читання ” Конкуренція дітей в сім’ї”

Детальніше
10.Лип.2020

1.«Про що тобі потрібно пам’ятати?» Приберіть: «Будь обережна». Приклад: «Про що вам потрібно пам’ятати, коли ви граєте в парку?» Пояснення: діти часто ігнорують фрази, які ми повторюємо знову і знову. 2.«Будь ласка, говори спокійно». Приберіть: «Припини кричати!» Або «Будь спокійнішою!» Приклад: «Будь ласка, говоріть тихше або пошепки» (сказати пошепки) Пояснення: деякі діти, природно, кричать голосніше … Продовжити читання “10 Фраз, які допоможуть дитині вас почути”

Детальніше
10.Лип.2020

 Хочу розповісти вам про прості методи, які допоможуть розмовляти з дитиною на її мові. Діти розуміють мову ігор, веселощів, жартів і фантазій. Тому, щоб домовитися з дитиною, пропоную спробувати наступні способи: Говоримо від імені предмета. «Оживіть» предмет і поговоріть з дитиною від його імені. Не забудьте змінити голос на писклявий і рухати предметом як живим. … Продовжити читання “Як домовитися з дитиною.”

Детальніше
30.Чер.2020

Як діяти якщо в дитини почалася істерика? Які причини її виникнення? Причини прояву: істерики трапляються, коли діти відчувають втому, почуття голоду, дискомфорт або ж через те, що вони не можуть отримати бажане (наприклад, предмет або увагу батьків) Як уникнути істерики?     1. Надавайте дитині достатньо позитивної уваги. Заохочуйте вашого малюка похвалою і увагою до … Продовжити читання “Якщо у дитини істерика”

Детальніше