Психолог

26.Лют.2019

Страх – це така сама невід’ємна частина нашого емоційного проявлення психіки як і радість, гнів, здивування, печаль… Страх несе в собі функцію збереження, адже один раз обпікшись дитина буде боятися гратися з плитою. Страхи бувають звичайними та навіюваними. Останні здебільшого виникають завдяки дорослим. Ми часто самі вселяємо в наших дітей страх.тежами, людьми: Бабайкою, чужим дядею, … Продовжити читання “ВІКОВІ СТРАХИ ДІТЕЙ”

Детальніше
13.Лют.2018

КОМПОНЕНТИ ШКІЛЬНОЇ ГОТОВНОСТІ Вже восени випускники дошкільних закладів підуть до школи. Це надзвичайно важлива подія як для всієї сім’ї в цілому, так і для підростаючих особистостей. Важлива і можливо одне з найголовніших місць посідає ця тема і в роботі психологічної служби. Адже ми розвиваємо, навчаємо дітей не лише задля того, щоб їм було комфортно тут … Продовжити читання “Шкільна готовність”

Детальніше
13.Лют.2018

Відомо, що родина – це колиска долі маленькою людини. І як тільки дитина з’являється на світ ми обираємо шлях, по якому вона буде йти. Саме від батьків залежить, які стосунки будуть будуватися між ними і малечею, адже «як корабель назвеш, так він і попливе». Обравши вірний спосіб взаємодії з вашою дитиною, ви можете мінімізувати клопоти … Продовжити читання “Стилі виховання”

Детальніше