Психолог

10.Лип.2020

1.«Про що тобі потрібно пам’ятати?» Приберіть: «Будь обережна». Приклад: «Про що вам потрібно пам’ятати, коли ви граєте в парку?» Пояснення: діти часто ігнорують фрази, які ми повторюємо знову і знову. 2.«Будь ласка, говори спокійно». Приберіть: «Припини кричати!» Або «Будь спокійнішою!» Приклад: «Будь ласка, говоріть тихше або пошепки» (сказати пошепки) Пояснення: деякі діти, природно, кричать голосніше … Продовжити читання “10 Фраз, які допоможуть дитині вас почути”

Детальніше
10.Лип.2020

 Хочу розповісти вам про прості методи, які допоможуть розмовляти з дитиною на її мові. Діти розуміють мову ігор, веселощів, жартів і фантазій. Тому, щоб домовитися з дитиною, пропоную спробувати наступні способи: Говоримо від імені предмета. «Оживіть» предмет і поговоріть з дитиною від його імені. Не забудьте змінити голос на писклявий і рухати предметом як живим. … Продовжити читання “Як домовитися з дитиною.”

Детальніше
30.Чер.2020

Як діяти якщо в дитини почалася істерика? Які причини її виникнення? Причини прояву: істерики трапляються, коли діти відчувають втому, почуття голоду, дискомфорт або ж через те, що вони не можуть отримати бажане (наприклад, предмет або увагу батьків) Як уникнути істерики?     1. Надавайте дитині достатньо позитивної уваги. Заохочуйте вашого малюка похвалою і увагою до … Продовжити читання “Якщо у дитини істерика”

Детальніше
30.Чер.2020

В ці ігри можна грати з дітьми від 2 до 9-10 років з метою заспокоєння та налаштування дитини до сну. Вправа “Зірка” Дитина лягає на підлогу / килим, розкинувши руки і ноги в сторони. Говоримо їй: «Ти перетворюєшся на морську зірку! Зірка повільно погойдується на хвилях, її промінчики (ручки-ніжки) не рухомі (не ворушаться). Для малюків … Продовжити читання “Вечірня релаксація. В що грати перед сном.”

Детальніше
26.Лют.2019

Страх – це така сама невід’ємна частина нашого емоційного проявлення психіки як і радість, гнів, здивування, печаль… Страх несе в собі функцію збереження, адже один раз обпікшись дитина буде боятися гратися з плитою. Страхи бувають звичайними та навіюваними. Останні здебільшого виникають завдяки дорослим. Ми часто самі вселяємо в наших дітей страх.тежами, людьми: Бабайкою, чужим дядею, … Продовжити читання “ВІКОВІ СТРАХИ ДІТЕЙ”

Детальніше