Логопед

05.Тра.2021

Для чого потрібна? З чого почати? Як зацікавити?    Артикуляція (від лат. articulatio – розподіл) – це виразність вимови в цілому та дія мовнорухового апарату зокрема, внаслідок чого утворюються різноманітні звуки мовлення. Артикуляційна гімнастика – це комплекс вправ для органів мовного апарату: губ, язика, щік, нижньої щепепи. ..       Вона сприяє:  – формуванню правильної звуковимови; – … Продовжити читання “Артикуляційна гімнастика”

Детальніше
28.Вер.2018

Обов’язково перегляньте всі зображення галереї

Детальніше
12.Лют.2018

Методичні поради для роботи з розвитку дрібної моторики пальців рук у дітей   Рівень розвитку мовлення залежить від ступеня сформованості дрібних рухів пальців рук. На основі обстеження дітей була виявлена закономірність : якщо розвиток рухів пальців рук відповідає віку, то й мовний розвиток – у межах норми, якщо розвиток рухів пальців рук відстає, то затримується … Продовжити читання “Пальчикова гімнастика – розвиток мовлення”

Детальніше
02.Лют.2018

ВІКОВІ  ХАРАКТЕРИСТИКИ  МОВЛЕННЄВОГО   РОЗВИТКУ  ДІТЕЙ Перший рік життя: 1-2 міс. Дитина починає спілкування з дорослим. Малюк намагається спілкуватися за допомогою міміки та активних рухів. Посміхається при спілкуванні з дорослим. Виникає “комплекс пожвавлення”. З 3-4 міс. повертається на голос дорослого. З 3-6 міс. з”являється гуління, яке відрізняється від початкового різноманітністю звуків. Подовжуються ланцюжки звуків та з”являються … Продовжити читання “Вікові особливості мовленнєвого розвитку дітей”

Детальніше