Статті

16.Тра.2019
Детальніше
28.Лют.2019

   Дошкільне дитинство – короткий, але важливий, унікальний період життя людини. Людство лише поступово прийшло до усвідомлення самоцінності дитинства, як частини людського життя, а не просто її передодня. В ці роки дитина отримує початкові знання про навколишнє життя, у неї починає формуватися певне відношення до людей, до праці, виробляються навички і звички правильної поведінки, складається … Продовжити читання “Гра як засіб соціалізації дошкільника”

Детальніше
26.Лют.2019

Страх – це така сама невід’ємна частина нашого емоційного проявлення психіки як і радість, гнів, здивування, печаль… Страх несе в собі функцію збереження, адже один раз обпікшись дитина буде боятися гратися з плитою. Страхи бувають звичайними та навіюваними. Останні здебільшого виникають завдяки дорослим. Ми часто самі вселяємо в наших дітей страх. Наприклад, лякаючи дітей неіснуючими … Продовжити читання “ВІКОВІ СТРАХИ ДІТЕЙ”

Детальніше
13.Гру.2018

     Якщо Ви стали жертвою або свідком насильницьких дій, звертайтесь до організацій, установ та служб підтримки, що вказані в прикріплених нижче фото, де Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу.        Уповноважена особа у ЖДНЗ № 30 з питань реагування на виявлення фактів насильництва – соціальний педагог Шпичак Світлана Сергіївна.   Детальніше за посиланням >>>>>>>> Контакти … Продовжити читання “Увага! Важлива інформація!”

Детальніше
28.Вер.2018

Обов’язково перегляньте всі зображення галереї

Детальніше