Статті

23.Лют.2021

Поради батькам: 1.Будьте другом своїй дитині. Проявляйте зацікавленість її захопленнями і обговорюйте проблеми, що виникають. Якщо Ви зможете стати тією людиною, якій Ваша дитина довіряє, їй не доведеться шукати підтримки у віртуальних друзів. 2.Установіть комп’ютер в місці, доступному всім членам родини. Це значно полегшить контроль за його використанням. Від 2 до 4 років: Початок На … Продовжити читання “Безпека дітей в Інтернеті”

Детальніше
20.Січ.2021

    Самооцінка формується з самого раннього дитинства, і залежить першочергово від стилю виховання дитини батьками. В дитинстві від самооцінки дитини залежить рівень успішності в садочку, вміння налагодити нормальні взаємовідносини з однолітками, можливість ставити цілі і успішно досягати їх.      Нормальна самооцінка дитини проявляється у адекватному відношенні до своїх успіхів та невдач. Такі діти … Продовжити читання “Формуємо адекватну самооцінку дошкільника”

Детальніше
20.Січ.2021

Послідовність народження дітей впливає на їх стиль життя та психологічні особливості. Зрозуміло, що уникнути ревнощів  та конфліктів між братами і сестрами є не можливо, але важливо їх враховувати. Перша дитина в родині є її центром, вона насолоджується батьківською увагою та турботою. Але з народженням другої дитина все змінюється і життя дитини стає іншим. Тому старші … Продовжити читання ” Конкуренція дітей в сім’ї”

Детальніше
23.Вер.2020

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах ДНЗ     Беззаперечно, що кожна дитина – особлива. Але все ж є діти, про яких говорять «особливі» не для того, щоб підкреслити унікальність здібностей, а задля того, щоб відмітити ті особливі потреби, які відрізняють їх від інших дітей. Незалежно від стану здоров’я, наявності фізичного чи … Продовжити читання “Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами”

Детальніше
10.Лип.2020

1.«Про що тобі потрібно пам’ятати?» Приберіть: «Будь обережна». Приклад: «Про що вам потрібно пам’ятати, коли ви граєте в парку?» Пояснення: діти часто ігнорують фрази, які ми повторюємо знову і знову. 2.«Будь ласка, говори спокійно». Приберіть: «Припини кричати!» Або «Будь спокійнішою!» Приклад: «Будь ласка, говоріть тихше або пошепки» (сказати пошепки) Пояснення: деякі діти, природно, кричать голосніше … Продовжити читання “10 Фраз, які допоможуть дитині вас почути”

Детальніше