1 червня – Міжнародний день захисту дітей

02.Чер.2021
1 червня – Міжнародний день захисту дітей

    Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року.

    Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликали усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

    Педагоги разом з дітьми урочисто відзначили це свято. Заплановані заходи з дітьми відбувались на свіжому повітрі. Весело та насичено було проведено свято. Вихованці старшого та середнього дошкільного віку співали пісні, розповідали вірші про дитячий садок, літо.  Діти логопедичних груп  разом з вихователями створювали композицію «Дерево добра – долоньками єднаймося», що символізує щасливе дитинство. Вихованці молодших та середніх груп грались повітряними кульками та розфарбовували малюнки олівцями і фарбами, що сприяло створенню позитивного настрою у дітей. Найменші дошкільнята нашого закладу (вихованці груп раннього віку) із захопленням гралися мильними бульбашками та веселковими вітрячками, які крутились під дією вітру. Всі діти завзято грали у ігри, естафети. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де діти могли дати волю своїм фантазіям.

      Діти залишилися дуже задоволені. Найбільшою нагородою були запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей. Такі заходи не лише приносять величезне задоволення дітям, а й сприяють розвитку пізнавальної активності, творчості та співпраці в колективі.

Галерея зображень